Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poseł Stawiarski to dobry kandydat

Utworzony przez Antypis, 26 września 2011 r. o 08:54
Antywilk napisał:
moja proPOzycja - jak będziesz w urzędzie to POzbieraj je i POwieś w kiblu przynajmniej będą na coś przydatne
ALE JAK W UMIASTA ROZDAWANE SA ULOTKI POSŁA S. TO NIKOMU NIE PRZESZKADZA I JAK WISIAŁ NA JEDNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
ALE JAK W UMIASTA ROZDAWANE SA ULOTKI POSŁA S. TO NIKOMU NIE PRZESZKADZA I JAK WISIAŁ NA JEDNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ!!!!!!!!
Były burmistrz wisiał wszędzie i odbywał zebrania agitacyjne z rodzicami na terenach szkół. Nauczyciele też zbierali podpisy na listach popierających P.Cz. (oczywiście w czasie pracy i na terenie szkoł).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba tak będzie najlepiej:http://wiadomosci.onet.pl/kraj/to-wielki-wynalazek-tuska,1,4870777,wiadomosc.html Ani jeden, ani drugi kandydat nie są warci mojego głosu. A Ty chcesz się za nich wstydzić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, nawet pan Rokita mnie popiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BURMISTRZ WŁODARZYK I PIS W KRAŚNIKU PODNOSZĄ PODATKI LOKALNE PODOBNO JEST PROJEKT UCHWAŁY W KRAŚNIKU GORZEJ BYĆ NIE MOŻE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętajmy, że jest to wynik działań poprzedniego burmistrza, który bardzo zadłużył miasto. Pamiętajmy też, że Wilk stał cały czas przy tamtym człowieku. Dlatego mamy większe podatki. Podziękujmy Wilkowi w niedzielę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ośmieszaj sie to że WODARCZYK PODNOSI PODATKI TO WINA POPRZEDNIKA ? MUSI MIEĆ NA ODSZKODOWANIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PODATNIK napisał:
BURMISTRZ WŁODARZYK I PIS W KRAŚNIKU PODNOSZĄ PODATKI LOKALNE PODOBNO JEST PROJEKT UCHWAŁY W KRAŚNIKU GORZEJ BYĆ NIE MOŻE
Jest Pan kłamcą. Podatki może podnieść tylko i wyłącznie Rada Miasta czyli kraśnickie PO. A jeśli chodzi o "gorzej być nie może" to proponuje wspomnieć ostatnie kilkanaście lat.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PODATNIK napisał:
BURMISTRZ WŁODARZYK I PIS W KRAŚNIKU PODNOSZĄ PODATKI LOKALNE PODOBNO JEST PROJEKT UCHWAŁY W KRAŚNIKU GORZEJ BYĆ NIE MOŻE
może być - POwrót wielkiego CZU i świty lubię Kraśnik + PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leszek napisał:
Musimy mieć posła z Kraśnika a najlepszym posłem który cos zrobił jest Wojciech Wilk wiec zachecam pójdźmy zagłosować na Wojtka Wilka
A ja głosuje na Wilka..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do końca życia Włodarczyk za biedę w mieście będzie obwiniał Czubińskiego. Ludzie obudźcie się. Ten facet nic sensownego nie wymyśli dla miasta idzie na łatwiznę. najprościej mieszkańców dobić, zgnieść przedsiębiorców i podnieść podatki. Sami specjaliści weżcie się za jakąś robotę p Włodarczyk, Dubiel poszukajcie kasy poza granicami naszego miasta np kasa unijna Czubiński potrafił pozyskać a wy to co. Do roboty. Głosuję na Wilka bo dużo zrobił dla miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Do końca życia Włodarczyk za biedę w mieście będzie obwiniał Czubińskiego. Ludzie obudźcie się. Ten facet nic sensownego nie wymyśli dla miasta idzie na łatwiznę. najprościej mieszkańców dobić, zgnieść przedsiębiorców i podnieść podatki. Sami specjaliści weżcie się za jakąś robotę p Włodarczyk, Dubiel poszukajcie kasy poza granicami naszego miasta np kasa unijna Czubiński potrafił pozyskać a wy to co. Do roboty. Głosuję na Wilka bo dużo zrobił dla miasta
TAK GŁOSUJEMY NA WILKA!!!!! NIECH WYGRA PRAWDA, PRACOWITOŚĆ I UCZCIWOSĆ!!!!! PRECZ Z NIEUDACZNIKAMI!!!!!! NIECH SOBIE PENSYJKI OBNIŻĄ A NIE PODNOSZA PODATKI BANDA DRANI!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik napisał:
TAK GŁOSUJEMY NA WILKA!!!!! NIECH WYGRA PRAWDA, PRACOWITOŚĆ I UCZCIWOSĆ!!!!! PRECZ Z NIEUDACZNIKAMI!!!!!! NIECH SOBIE PENSYJKI OBNIŻĄ A NIE PODNOSZA PODATKI BANDA DRANI!!!!!!
BANDA DRANI KTÓRA PODNOSI PODATKI TO PO I POSEŁ WILK!!!. PIS PODATKI OBNIŻA!!!! Ktoś sieje plotki o podnoszeniu podatków w mieście,nie precyzując kiedy?jakie?w jakiej wysokości?Czy od psa?od nieruchomości?od działalności?itp.Na jakiej podstawie tak twierdzi?. Proszę pamiętać ,że w Kraśniku finansami rządzi Rada Miasta Kraśnika, czyli Platforma Obywatelska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola ze Szwajcari napisał:
BANDA DRANI KTÓRA PODNOSI PODATKI TO PO I POSEŁ WILK!!!. PIS PODATKI OBNIŻA!!!! Ktoś sieje plotki o podnoszeniu podatków w mieście,nie precyzując kiedy?jakie?w jakiej wysokości?Czy od psa?od nieruchomości?od działalności?itp.Na jakiej podstawie tak twierdzi?. Proszę pamiętać ,że w Kraśniku finansami rządzi Rada Miasta Kraśnika, czyli Platforma Obywatelska.
Zaraz , zaraz, przeciez podniesienie podatków wyszło od pana burmistrza. http://www.bip.lublin.pl/miastokrasnik/upload/pliki/380.PDF http://www.bip.lublin.pl/miastokrasnik/upload/pliki/46zal.1.PDF A rada może wyrazić zgodę na podwyzki w trosce o dobro finansów miasta, a nie mieszkanców. Oni nie odczuja tej podwyżki przy ich miesiecznych dodatkowych dochodach za jedno posiedzenie.A i tak rada liczy ośmiu partyjnych sprzymierzenców pana burmistrza, plus takich, którzy zgodzili się na zgodną współprace.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.ktv.com.pl/glowna/?f=980#skip_content wszstko na temat kto zaproponował podwyżkę podatków i w jakiej wyskokości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE ZAGŁOSUJĘ NA JARKA BO MAM DOŚC OBŁUDY I KŁAMSTWA, NIE ZAGŁOSUJĘ NA JARKA BO KOCHAM KRASNIK, KOCHAM MOJA MAŁĄ LOKALNA OJCZYZNĘ! NIE ZAGŁOSUJE NA JARKA BO MAM DOSC NASYŁANIA CBA, PODSŁUCHIWANIA LUDZI, MAM DOŚĆ DONOSÓW, MAM DOŚC NISZCZENIA LUDZI, ZWALNIANIA ICH!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[size="7"]OLO Z PISU twój tupet mnie podziwia! Zastanawiam sie czy masz mózg i czy go wykorzystujesz? Zal mi ze masz tak wmówione ze PO podnosi lokalne podatki, posłuchaj wyrażnie co sie mówi i co jest na str.BIP Miasta Krasnika, spójrz kto sie podpisał pod projektem uchwał!!!!!! Dziewczyno, wstydu oszczedz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [u]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiarski to szuja!Fotografuje się ze słodkim dzidziusiem,a niepełnosprawne dzieci ma w du.......!Też mi persona!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On wszystkich nas ma w d... A w radzie miasta przewagę ma PIS bo Jaszowska na drugi dzień po przegranej Czubińskiego poszła do Stawiarskiego prosić o łaskę. Szuja sprzedała się, pan lenart i Iwan też, zastanawia mnie .... głosuje raz tak raz siak. Ludzie bez charakteru, myślą, że mieszkańcy mają taką słabą pamięc. Jak przyjdzie za 3 lata do wyborów będą w ulotkach pisali, że są uczciwi, a co to za uczciwość jak przeciwko swoim kolegom się głosuje. PIS ludzie chce Wam zwększyć podatki- burmistrz, PO jest teraz w opozycji. Rozumu nie mata ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik2 napisał:
On wszystkich nas ma w d... A w radzie miasta przewagę ma PIS bo Jaszowska na drugi dzień po przegranej Czubińskiego poszła do Stawiarskiego prosić o łaskę. Szuja sprzedała się, pan lenart i Iwan też, zastanawia mnie .... głosuje raz tak raz siak. Ludzie bez charakteru, myślą, że mieszkańcy mają taką słabą pamięc. Jak przyjdzie za 3 lata do wyborów będą w ulotkach pisali, że są uczciwi, a co to za uczciwość jak przeciwko swoim kolegom się głosuje. PIS ludzie chce Wam zwększyć podatki- burmistrz, PO jest teraz w opozycji. Rozumu nie mata ludzie.
No jak nie mata rozumu to już gorzej niż źle. Ja tam jakieś resztki,ale mam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...